Informacje o nas

Lata doświadczenia i uśmiech klienta

M.J.J MET Nam warto zaufać

Firma - M.J.J MET - jesteśmy firmą produkcyjno - usługową z zakresu ślusarstwa. Oferujemy szeroką gamę produktów bramy, przęsła ogrodzeniowe, balustrady zewnętrzne i wewnętrzne, ozdoby metalowe, kraty okienne, drzwi garażowe, słupki ogrodzeniowe oraz lekkie konstrukcje stalowe.

Działamy na terenie całego kraju. Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzuje dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego zlecenia, w wykonywanie których wkładamy posiadana wiedzę i doświadczenie pozwalające nam wytwarzać wyroby coraz doskonalsze, podążające za trendami w dziedzinie ogrodzeń. Wszystkie prezentowane w podstronach wyroby zostały wytworzone w naszym zakładzie według projektów własnych i zleconych, nie ograniczając w żaden sposób możliwości wykonawczych czy aranżacyjnych.

Chętnie realizujemy nowe projekty i pomysły pozwalające nam rozwijać możliwości ku zadowoleniu naszych klientów.

 • Wieloletnie doświadczenie
 • Szeroka oferta wzorów
 • Gwarancja
 • Niska cena - wysoka jakość

Nasza misja

Jesteśmy małą, lecz prężnie rozwijającą się firmą, która za swój priorytet stawia wysoką jakość i spełnianie wszystkich wymagań naszych Klientów. Doskonale wiemy, że zadowolony klient, to satysfakcja firmy.

Nasza wizja

Rynek ogrodzeń, balustrad i bram rozwija się z roku na rok. Nasza firma nie ma zamiaru stać w miejscu. Staramy się oferować naszym klientom wzornictwo oraz materiały, które nie odbiegają od światowych standardów.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Jak podkreślamy - jesteśmy firmą lokalną o zasięgu ogólnopolskim, która największy nacisk kładzie na najwyższą jakość oraz wymagania klientów. Lata doświadczenia, dziesiątki wykonanych projektów i uśmiech na twarzy klienta po zakończonej realizacji to najlepszy dowód na to, że warto zaufać właśnie nam.

 • Wieloletnie
  Doświadczenie
 • Szybki czas
  realizacji
 • Bezpośredni
  kontakt